KONST / Litografier / Färglitografi 16162016
nr 1616 2016
Ian Rusth
(f. 1950), Sverige
"Röd mjölk". Signerad och numrerad 175/180 -98. Färglitografi, bildmått: 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 49x55 cm
Ian Rusth, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:41:58
29/4 18:30:16
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor